czwartek, 2 sierpnia 2012

Disqus for Blogger

Od pewnego czasu irytowało mnie to, że nie mogę dobrze namierzyć IP anonimowych komentarzy, które często mi się zdarzały i bardzo oczerniały mnie. Zdarzało się, że była to osoba z moich znajomych, która  wypisywała bardzo prywatne rzeczy. Dzisiaj postanowiłam coś z tym zrobić, zainstalowałam widżet i od teraz moje komentarze pojawiają się na tej platformie. Jako administrator będę mieć dostęp do IP komentującego. Jest tylko jedno ale, moje "stare" komentarze muszę zaimportować do Diqusa i wtedy na nowo się pojawią. Potrwa to około 24h, ale jest tego warte, wiele dobrego słyszałam o tej platformie i może mi się kiedyś przyda. Uważam też, że ludzie nie mogą mieć takie swawoli i trzeba ograniczyć im nielimitowane chamstwo.

Czy wy też używacie tego dodatku?

Co o nim sądzicie?

A może jest całkowicie zbędny?

5 komentarzy:

 1. Kulinarna Piniata2.08.2012, 16:48

  Pierwsze słyszę o tym dodatku. A trolle są wszędzie. Trzeba przywyknąć i tyle.

  kulinarnapiniata.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. chude inspiracje2.08.2012, 17:04

  no tak , łatwo wpaść w sidła odchudzania, szczególnie kiedy się ma słabą psychikę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że to dobry pomysł, jeśli komentarze są faktycznie oczerniające. Nie można pozwalać na chamstwo w internecie. Byle debil ma się za boga, że siedząc w domu i plując na innych, sądząc, że za to nie odpowie. Nie ma tak łatwo. Nie powinno.

  OdpowiedzUsuń
 4. renata / artkulinaria6.08.2012, 09:11

  Disqus widziałam na jakimś blogu. Przez moment zastanawiałam się nad nim. Ostatecznie pozostałam przy własnym systemie i moderacji.
  Odwiedzający mają obowiązek traktować przestrzeń blogową z szacunkiem, nie tylko ze względu na Autora, ale również nas, Czytelników. Wszelkie środki ograniczające chamstwo i brak wychowania są więc jak najbardziej konieczne. Mam nadzieję, że uda Ci się wyeliminować tych pseudokomentatorów :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, za to że tu jesteś :)