piątek, 25 maja 2012

Warsztaty kulinarneOtóż dostałam parę dni temu wiadomość, że wygrałam warsztaty kulinarne z Karolem Okrasą. Konkurs polegał na wysłaniu przepisu i zdjęcia zrobionej przez siebie zupy. Ja wysłałam Zupę pieczarkową, którą wciąż bardzo polecam, naprawdę wyśmienicie smakuje. Musiałam dodatkowo uzasadnić dlaczego to mnie powinni wybrać. 


No i wygrałam udział!
Jestem bardzo z tego powodu zadowolona, dzisiaj wyjeżdżam pociągiem nocnym do Warszawy. Chyba uda mi wygospodarować trochę  czasu na zwiedzanie i na pewno dużo się nauczę. Mam tylko wątpliwości czy zdążę z warsztatów na pociąg, będę mieć tylko pół godziny, chyba zostanę zmuszona wyjść wcześniej.


Może polecacie mi jakieś ciekawe hostele w stolicy?
Może sklepy, które koniecznie muszę odwiedzić lub kulinarne miejsca?

Z tego co się dowiedziałam w sobotę będzie lunch a w niedzielę wspólne gotowanie z szefem kuchni. Chyba muszę poćwiczyć moją umiejętność krojenia, bo nie jest na wysokim poziomie.
8 komentarzy:

 1. ależ Ci zazdroszczę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i czekam na relację z warsztatów :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też będę na tych warsztatach. Byłam też na poprzednich i trwały one dłużej niż planowano, więc nastaw się raczej na wcześniejsze wyjście, bo w pół godziny może być trudno dojechać z Mokotowa na Dworzec Centralny.

  Spróbuj w tym hostelu:
  Hostel OkiDoki
  Plac Dąbrowskiego 3, 00-057 Warszawa
  tel.: 0048 22 826 51 12
  okidoki@okidoki.pl
  http://okidoki.pl/wp/lang/pl/
  Nie wiem, czy można go polecić pod względem jakości usług, ale lokalizacyjnie byłby odpowiedni, bo znajduje się stosunkowo niedaleko od Dworca Centralnego i będziesz miała z niego blisko do hotelu Intercontinental, w którym odbędzie się sobotnia część warsztatów.

  Polecam też aplikację "Jak dojadę" na stronie http://www.ztm.waw.pl/ - można sobie przy jej pomocy sprawdzić najlepszy dojazd do danego miejsca komunikacją miejską.

  OdpowiedzUsuń
 4. gratuluje :) !!!jestes wspaniala,a ta wygrana jest na to kolejnym dowodem ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję wam wszystkim :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Do czasu przejazdu tramwaju trzeba jeszcze doliczyć ok. 10 minut a może nawet trochę więcej na dojście od miejsca, w którym odbywają się warsztaty do przystanku tramwajowego, a potem jeszcze od przystanku tramwajowego na peron. Sugerowałabym zarezerwować sobie ok. 45 minut na dotarcie z warsztatów do dworca. Pod koniec warsztatów i tak już wszyscy będę zmęczeni, więc wyjście 15 minut wcześniej nie będzie dużą stratą - najwięcej zapału do gotowania jest w początkowych godzinach i wtedy najwięcej można skorzystać.

  OdpowiedzUsuń
 7. ogromne gratulacje! należało Ci się:) czekamy na kolejne przepisy

  OdpowiedzUsuń
 8. Thanks for publishing these details to the web.
  Here is my blog post :: Wedding Dj adelaide

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, za to że tu jesteś :)