sobota, 4 sierpnia 2012

Foodgawker

Muszę ogłosić sukces! Wydaje mi się, że naprawdę duży sukces. Ostatnio postanowiłam zgłosić swoje zdjęcia na wykrywacz-smaku i foodgawker. Z tym drugim miałam poważne wątpliwości, przecież moje zdjęcie nie jest na tyle dobre aby dostać się na tak dobrą stronę! Tam dostają się najlepsi a mi do tej grupy daleko. Wciąż nie umiem porządnie ustawiać ekspozycji, balansu bieli a mój aparat jest bynajmniej gorszym modelem z kiepskim obiektywem dołączonym do produktu. Wydawało mi się, że są to przeszkody nie do pokonania, że nawet moje samozaparcie i ciężka praca w tym nie pomogą bo są tłumy lepszych ze świetnymi aparatami. Ale jednak...

Doceniono mnie! Chciałabym za to bardzo podziękować, jest to dla mnie naprawdę bardzo ważne i mam nadzieję, że moja praca przysporzy mi więcej fanów. Mam taką nadzieję!

Pozdrawiam!

 http://foodgawker.com/post/archive/missno/

http://wykrywacz-smaku.pl/u/PannaNie


3 komentarze:

 1. Gratuluję :) Zasłużyłaś.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :) Mi przyjęli jedno zdjęcie, a na wykrywaczu smaku też mam kilka, ale to chyba fartem :D Rzadko kiedy udaje mi się zrobić dobre zdjęcie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. renata / artkulinaria6.08.2012, 08:47

  Gratulacje :-) Foodgawker ma rozsądne kryteria przyjmowania zdjęć, więc na pewno szybko zbierzesz na nim swoją kolekcję :-) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, za to że tu jesteś :)